Fejetony

 

 

Intelektuální rozvoj

 

Když léčí profesor

 

Lyžování o život

 

Loupežné přepadení /fe

 

Sean Connery a já

 

Atentát

 

 

 

Sexshop

 

Vánocemi žiji celý rok. Již v srpnu mám plnou skříň nejenom molů, ale i vánočních dárků pro 25 osob. Bez ohledu na cenu a roční období to řeším jednoduše, vidím - koupím. Nakupuji průběžně s cílem udělat radost, překvapit.

 

   U nás se pod stromečkem neválí ponožky, svetry a mraky potřebného. To nikdy nedopustím! A tak hokejisté Komety podepisovali dámské luxusní kalhotky. Ex manžel dostal podkovu od závodní kobyly z velké pardubické i se zbytkem špíny, přítele dám vytisknout na poštovní známku České republiky a doufám, že těch deset archů snad pak závratně stoupne na ceně u sběratelů, nebo na burze.

 

     Je to pár let zpátky, co nastala situace rychle, netradičně, najisto dorazit Vánoce. S moji blízkou a dlouholetou přítelkyní jsme se rozhodly pro nákup v sexshopu. Bylo nám lehce 40+ a 50+. Zjistily jsme, že na rozdíl od supermarketů, erotický obchod zůstal námi celý život nepolíben. I když mám pocit, že je na každém rohu. Ihned víme, co chceme. Něco, co naše blízké muže i některé dobré kamarády nesmírně vzruší, vybičuje do erotického šílenství, nezničitelné erekce a nezapomenutelného sexuálního prožitku. Šly jsme na to s vypracovaným Know-how. Žádný zastrčený kutloch se špinavou výlohou. Vybereme ten největší s představou, že bude i nejlepší. Prostě jak kdyby jste šli na nákup do Mercedesu. Za oběť našich peněženek padl jeden z největších Erotic city. Maskovat se nemůžeme. Obě velice výrazné typy, kámoška k tomu hodně známá a populární po celé republice, mistryně světa, medailistka z olympiády. Z uvedených důvodů volba padla na návštěvu hned ráno po otevření. Nemusí nás nikdo vidět, ne?!

 

       V očekávání okamžitého vzrušení, jenom co vstoupíme na teritorium erotických pomůcek, různého sexuálního harampádí, vcházíme do rozlehlé prodejny. Po ránu, skoro za tmy, posílené teplým omamným punčem. Černá mramorová podlaha odráží ťukot našich sexy kozaček. Evidentně nevyspalá prodavačka ledva odpovídá na pozdravení. Netušíme, co všechno se nám nabídne a tak pomalu začínáme koukat do první vitríny hned u vchodu. Dojem - jak v národním muzeu! Mraky exponátů. Na rozdíl od muzea s nepopsanými pouze oceněnými exponáty, ve velkých skleněných vitrínách. Některé dokonce pod zámkem. Díváme se dlouze, udiveně, jak na fosílie z pravěku. Zřejmě se očekává, že každý ví, o co jde. My ne. A tak meditujeme, co asi v té krabici s odhalenou slečnou je, nebo k čemu by se to hodilo. Zatím rozlišujeme pouze doporučení - Pro ženy a Pro muže. Neřešíme pohlavně prohozené mutace člověka. Raději se suneme dál mlčky, nebo v tichém šepotu. Ani jedna z nás zatím nepocítí nástup vzrušení, nebo erotické choutky automaticky očekávané jako druhotný efekt našeho nákupu. Pocit, že víme, o co jde ve vystaveném zboží, naskočil až u šesté vitríny. V nepěkných krabicích za dosti velké peníze se nám předvádí plejáda nafukovacích panen. I bičíky nepotřebují bližší vysvětlení.

 

   Mezi tím chlap, asi se třemi naskládanými zátylky na holé hlavě prohnal cíleně, znale slečnu zpoza pultu k vitrínám a do skladu. Za pět tisíc po ránu. To bude erotický masakr! Moji zvědavost náhle upoutá vysoká vitrína,ze všech čtyřech stran  prosklená, stojící v centru prodejny. Působí dominantně, tvarem jak muslimy uctívaný kámen Kábba z Mekky. Ano, tento kus posvátně dominuje ve středu obrovského obchodu. Koukám za stálé pomalé chůze kolem dokola na neuvěřitelné penisy, hnusných barev, odpuzujícího plastu, nepřiměřených velikostí. Po všech stranách ve třech řadách nad sebou! Ta tloušťka a délka! Místo žádostivé touhy a představy milostných hrátek pociťuji úděs, hnus.  Na každé straně na skle k tomu velký, snad 50 centimetrový nápis DILDOW. Kamarádka opodál okukuje nějakou kosmetiku. I když znalá konverzační úrovně angličtiny nevinně, odvážně pokládám otázku prodavačce:

 

„ Slečno, prosím Vás co je to Dildow?“

 

„ Paní, Vy nevíte co je penis?“

 

„ Vím, co je penis, znám různé penisy “, štěknu znale, „ale netuším, co je Dildow.“

 

„Dildow je anglicky penis“ vykuleně odvrkla.

 

  Budu muset asi dodělat nějakou jazykovou zkoušku, abych obstála v obchodě s erotikou. Kamarádka se pobaveně směje z dálky. Holt, má mezinárodní zkušenosti. V košíku zatím vidím pouze předražené mýdlo za 180 Kč, o kterém lze říct, že na rozdíl od jiných tady nabízených  produktů nesmrdí. Naše bezradnost v prázdném obchodě nás přinutí jít k prodavačce.

Odvážně se ptám:

 

„ Co máte zajímavé, nevšední pro začátečníky v sexu?“ Vyděšené oči slečny, která si to asi nepatřičně transformovala k mému zralému věku, se mi vyjevují dodnes.

 

Ke zklidnění situace tiše doplním: „Pro syna.“

 

„ Kolik mu je?“, profesionální dotaz.

 

„18 let“, hrdě odpovím.

 

„ Paní, to už rozhodně není žádný začátečník, dnes vám děti mrdají od třinácti.“

 

„ Tak co byste doporučovala?“, ptám se úplně paralyzovaná, v mrákotách z představy mého syna, jak to dělá ve třinácti.

 

„ Naberte mu různé kondomy, třeba s čokoládou.“

 

„ On má rád bílou a Milku. Jakou značku k nim přibalujete?“

 

„ Paní, nic nepřibalujeme, to jsou kondomy s příchutí čokolády. Prostě guma voní po čokoládě.“

 

Čokoládová guma! V životě jsem nebyla za většího blbce. Ovšem to pobavení kamarádky, její smích na můj účet, to stálo za to.Zábava veliká, vzrušení žádné, výsledek nákupu tristní. Mýdlo, nějaké povzbudivé ampulky s divoce žlutým roztokem, no a ty čokoládové kondomy. Po neopakovatelném zážitku, bez další nákupní horečky, jsme skončily spokojené u dalších dávek výtečného vánočního punče. Do pozdního večera.

 

/fejeton/

24.10.2015

 

 

 

 

 

Souboj

 

Kohoutí trauma

 

Baklažán

 

Žena 50+

 

 

 Copyright © Alžbeta Vlčková